עיסוי עד הצימר

הזמנתם לעצמכם חופשת צימרים מפנקת בצפון הירוק או במרכז הארץ באווירה כפרית ירוקה ורומנטית, עטופים בשקט ורוגע מכל עבר, ועכשיו כל מה שמתחשק לכם זה פשוט להתפנק.

לשכב על מיטת עיסויים מקצועית , להניח את הראש על הכרית, ולהתמסר למגע המלטף.

במיוחד בשביל זה אנו מציעים לכם את שירות- עיסוי עד הצימר.

חויה מדהימה הכוללת עיסוי מרגיע ומשחרר לאור נרות, עם שמנים ארומאטיים, מוזיקת רקע מרגיעה ומעסה מקצועי אשר מגיע עד אליכם.

אז מהו שירות עיסוי עד הצימר? היום כבר אין צורך להגיע עד מתחם הספא הקרוב בכדי להתענג על עיסוי מקצועי ומשחרר, היום בשיחת טלפון אחת תוכלו להזמין את מיטב המעסים עד אליכם לצימר.

והאמת היא אתם אפילו לא זקוקים לבעל הצימר בשביל לעשות זאת, זה פשוט, היכנסו לאתר צימר T, לקטגויית ספא, בחרו עיסוי עד הצימר, צלצלו לאחד ממגוון המעסים באתר, ומעסה מקצועי יגיע עד אליכם.

יש כל כך הרבה יתרוות בעיסוי עד הצימר. הראשון הוא שאתם לא צריכים אחרי עיסוי מרגיע להיכנס לרכב ולנהוג חזרה לצימר, תוכלו להישאר לרבוץ עם כוס יין ביד, מול הנוף ולהנות מהרגע.

שנית- עיסוי עד הצימר מאפשר לכם לבחור את המעסה שיגיע עד אליכם, זכר או נקבה, תוכלו לבחור ממבחר ענק של מעסים דרך האינטרנט.

דבר שלישי- פרטיות מוחלטת. כשהעיסוי נעשה בצימר שלכם, הפרטיות מירבית, רק אתה, בת הזוג והמעסים שם, אך כשזה עיסוי במתחם ספא, ישנם אנשים נוספים במתחם מה שהופך את החוויה להרבה פחות רומנטית ואינטימית בינך לבין בת הזוג.

בתום העיסוי המרגיע המעסה אוסף את חפציו ואת מיטת העיסוי, ומשאיר אתכם לבד, תוכלו להחליט אם להיכנס להתקלח ולהוריד את השמן שנשאר עליכם, או להישאר איתו עוד מעט בכדי שיספג בגופכם, תכלו להמשיך את החוויה הרומנטית שניכם לבד, רק אתה והיא.

עיסוי עד הצימר- הפינוק שלנו מגיע עד אליכם.