מערכות ספא - סקירת שוק

כיום מערכות ספא לגינה, או הקרואות בשם העם ג'קוזי, הינן דבר אשר אינו שמור בהכרח למעמד הגבוהה אלא רבים מהמעמד הבינוני רוכשים אותן גם. בשנים האחרונות המחירים של מערכות הספא ירדו משמעותית, האיכות עלתה ועלות התחזוקה הינה נמוכה מתמיד עד כמעט אינה קיימת. אך מה חשוב לדעת בעת הרכישה? אילו חברות קיימות ומה כדאי לכם לקנות?

רכישת ג'קוזי

לפני רכישת ג'קוזי או לפני רכישת כל דבר בחיים חשוב לתכנן מראש. ברכישת ג'קוזי חשוב לדעת היכן הוא ימוקם ולפי כך להתאים את גודלו, כמו כן גודלו של הג'קוזי מושפע מכמות האנשים אשר תרצו שיכנסו לתוכו. חשוב גם כי המקום בו הג'קוזי ימוקם יוכל לשאת את משקלו ללא בעיה ולהיות מאוזן. לאחר מכן בחנות עצמה יש להתעניין בנושא בידוד החום של הג'קוזי. ג'קוזי אשר הינו מבודד חום בצורה טובה יוכל לחסוך לכם כסף רב בהוצאות החשמל. כמו כן נסו לשבת בג'קוזי עצמו כדי לדעת אם הוא נוח עבורכם וכמובן התאימו את מערכת הג'טים להעדפות שלכם.

מאיזו חברה כדי לכם לרכוש?

זוהי שאלה אינה פשוטה כי כיום קיים מגוון חברות רב אשר מספק היצע אדיר של דגמי ג'קוזי שונים. אך עדיין ישנם מספר חוקי מפתח אשר יעזרו לכם בבחירה נכונה. דעו מהי ארץ היצור של מערכת הספא – מערכות שכאלו אשר מיוצרות בארצות הברית, קנדה או אירופה נחשבות לאיכותיות יותר ועמידות יותר לעומת מערכות אשר מיוצרות באסיה או במקסיקו. הדבר השני בחשיבותו הוא נושא האחריות והאחזקה – חשוב מאוד כי יהיה לכם למי לפנות בעת בעיה עם מערכת הספא שלכם, ככל שתקופת האחריות תהיה ממושכת יותר, כך תוכלו להנות משקט נפשי.

מאיזה יבואן?

אז גם בתחום זה ההיצע גדול. כדי לרכוש את הג'קוזי מיבואן אשר מחזיק מותג אחד ראשי ואשר הינו בעל מספר הזמנות גדול. היבואן המרכזי כיום בארץ הינה חברת MTI – אשר גם מייצרת את הג'קוזי מחלקים מארה"ב או חברת HOT SPRINGS  אשר הינה חברה מקצועית וגדולה בתחום.