לסיור וירטואלי בספא טומוקו
     
 
 
טיפול ספא זוגי
לרכישת שובר ספא
 
 
גלריית תמונות ספא - טומוקו ספא יפני בהרצליהבואו למסע אחר, עם ריחות, צלילים וקצב שלא הכרתם לפני. הצטרפו אלינו למסע שבין הגוף לנפש שבמרכזו תמצאו את השלווה והרוגע הפנימי שלכם.
ספא יפני יקח אתכם לעולמות אחרים ולחוויה בלתי נשכחת של תרבות אחרת. טומוקו, ספא בהרצליה פיתוח, מזמין אתכם להנות מאוירת ספא ייחודית, כזו שרק היפנים יודעים את סודה.

 

תמונות טיפולי ספא יפני – שילוב של נפש וגוף

התפיסה מאחורי טיפולי ספא יפני היא השילוב הבלתי נמנע בין הגוף לנפש. שילוב של אומנויות עיסוי אוריינטליות מהמזרח הרחוק עם שיטות טיפול מערביות, מביאות אליכם את החיבור המקסימלי אל השלווה הנפשית והחוסן הפיזי.


בין שיטות הטיפול הרבות, בולט טומוקו – מרכז ספא יפני, בעיסויים כמו שיאצו, דיקור יפני אנמה ועוד. טומוקו מבטיח לכם טיפול ספא יפני בעזרת טכניקות מזרח אסייתיות ברמה הגבוהה ביותר.


טיפולי ספא יפני ידועים ביכולתם לריפוי הנפש והגוף כאחד. הם ידועים בסגולותיהם לחיזוק המערכת החיסונית, שיפור הריכוז, הגברת הערנות והפחתת לחצים.


צוות המטפלים המקצועי, בעל ידע נרחב ברפואה משלימה, יתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר עבורכם. כבר לאחר טיפול אחד תצאו מחוזקים בגוף ובנפש כאחד.


טומוקו, ספא יפני בניהולה של טומוקו קורונו, ילידת העיר אוסאקה שביפן, שומרים על האותנטיות הקסומה של ספא יפני יוקרתי. תנו לנו לקחת אתכם לפסטיבל חושים אותנטי, לתוך אוירה יפנית ייחודית ומהפנטת, לצאת מהשגרה ולהתמסר לגוף ולשלווה.